صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 33

موضوع: درباره امنیت الفور

تشکر شده 4,934 بار در 1,034 پست

درباره امنیت الفور

خوب می خوام در مورد الفور صحبت کنم و در مورد امنیتش صاحب اصلی و....................
    تمامی مطالب نوشته شده در این تایپیک ربطی به مدیرسایت ندارد و نویسنده مسئول می باشد
    با تشکر یادگار الفور-_-_- دنی[hr]
    تا اخرش رو بخون اگه الفور بازی

الفور 8 سال هستش که تاسیس شده
    اوایل مسنجر تحت وب بود بعدش مسنجر کاربردیش اومد مثل یاهو مسنجرو............ شد
    محیط خیلی خوب و صمیمی داشت (قبل از سال 88)
    نمی دونیم چی شد یهو از هم پاشید و ............. ولش
    خوب از کجا شروع کنیم
    در مورد ادمین: از قزوین می باشد فردی مغرور که فکر میکند اخرشه
    یه دوست : معاون ادمین نمیدونم از کجا هستش چون عوض شده قبلیش از قم بود
    پلیس الفور :افرادی هستن خفن جاسوس پاچه خوار ( ستاره بهنام ویکی دیگه که نمیشه گفت) این پلیس ها حالشون خیلی گرفته شده توسط یه بنده خداییچشم دیدنش رو ندارن
    در مورد بودجه : هزینه زیادی رو داره برای برپا موندن این سایت میکنه و اشیانه و یه شرکت امنیتی دیگه هواشون رو داره خوب این هزینه ها از کجا میاد برای چی همچین مسنجری باید ساخته بشه به اون هم میرسیم
    سرور : رو یه سرور قوی هستش و هنوز نتونستن هکش کنن جدیدا ایدی ها رو هک میکنم اونم توسط کیلاگر ولی بدرد نمیخوره هزینه سرور رو کی میده
    امنیت : مشکل امنیتی داره ( فرستاده شدن اطلاعات افراد خاص به یه جایی) صبر کن بهت میگم
    خوب اصل مطلب
    از اونجایی که این جانب دنی عاشق کل کل اینترنتی میباشم با ادمین محترم سایت الفور کل کل بزرگی کردیم و تهدیدمون هم کرد که نمی تونه کاری بکنه
    الفور برای یه ارگان دولتی میباشد مثل س..ه (پا)
    خوب خیلی چیز ها معلوم شد هزینه سرور امنیت و..........
    در الفور چند کیلاگر وجود داره که خوشبختانهخیلی باحال هستش
    مانیتورینگ یوزر پسورد سندر و کیبورد کیلاگر
    برای چی باید نرم افزارش رو اپلود کنیم
    تا حالا متوجه شدین اگه اپلود نکنین بعد یه مدتی نمی تونین اجرا کنین
    ایا تا بحال چند برنامه امنیتی رو رو سیستمتون نصب کردین و دیدین الفور پاک میشه
    این تایپیک رو زدم تا فقط با الفور اشنا بشین
    [hr]
    ادامش رو بعدا مینویسم
    حالا بماند که چیجوری متوجه شدم

2. کاربران زیر از ali به دلیل مطلب مفیدشان تشکر کرده اند:

abji (۱۳۹۱-۰۳-۰۹),aminollah (۱۳۹۲-۰۲-۲۴),Bianconeri (۱۳۹۱-۱۱-۱۶),GisoO Tala (۱۳۹۱-۱۱-۱۶),komeil (۱۳۹۰-۰۸-۳۰),M4j!d0173 (۱۳۹۱-۰۲-۲۹),miss.roz (۱۳۹۰-۰۸-۳۰),s amin aghili (۱۳۹۱-۰۸-۱۵),SeliMa (۱۳۹۱-۱۱-۱۷),TinaR (۱۳۹۱-۰۶-۱۲),سکوت خیبری (۱۳۹۱-۰۳-۱۲),سوخته دل (۱۳۹۱-۰۵-۰۳),سید پیام (۱۳۹۰-۰۹-۰۳),هدهد صبا (۱۳۹۱-۰۳-۰۲),یلدا (۱۳۹۱-۰۳-۰۳)

تشکر شده 11,178 بار در 2,797 پست

RE: درباره امنیت الفور

داداش وارد جزییات نشو اگه از اینترنت شرکت شاتل استفاده میکنی

4. کاربران زیر از امیرعلی به دلیل مطلب مفیدشان تشکر کرده اند:

M4j!d0173 (۱۳۹۱-۰۳-۰۳),s amin aghili (۱۳۹۱-۰۸-۱۵),سکوت خیبری (۱۳۹۱-۰۳-۱۲),یلدا (۱۳۹۱-۰۳-۰۳)

تشکر شده 11,178 بار در 2,797 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali
    نه خوشبختانه از مبین نت استفاده میکنم
    بعدشم ترسی ندارم نمی تونه کاری بکنه
    دیگه بدتر مبین نت مال کجاست؟

6. کاربران زیر از امیرعلی به دلیل مطلب مفیدشان تشکر کرده اند:

arman405 (۱۳۹۱-۰۳-۰۹),M4j!d0173 (۱۳۹۱-۰۳-۰۳),s amin aghili (۱۳۹۱-۰۸-۱۵),یلدا (۱۳۹۱-۰۳-۰۳)

يك سالي از عضويت من در الفور مي گذشت
    بايكي از دوستان در قسمت خصوصي در حال چت و گفتگو بودم،
    خيلي برام جالب بود ، اون روز دوستم بهم گفت بهتره از نجوا استفاده كنيم ، چون مالك روم ميتونه خصوصي ها كاربرها رو بخونه.
    از اونجايي كه باور اين حرف برايم سخت بود اين حرف رو پشت گوش انداختم.
    تا روزي كه بين بچه هاي مديرت و مالك روم مشكلاتي پيش اومد، گويا مالك روم دست به خوندن خصوصي ها زده بود كه ببينه چه كساني پشت سر او حرف زده بودن.
    من با يكي از مديران درباره اين موضوع حرف زدم، اون شخص بهم گفت كه بهتره بريم تو ياهو صحبت كنيم تا حرفهاي ما از انها پنهان بمونه.
    جالب اينجاست كه مالك روم از روي ناشي گري تمام حرفهاي كه ما در خصوصي زده بوديم، رو بر روي مالك گفتن و در اخر گفت: اگر در ياهو هم صحبت كنين حرف از ما پنهان نمي مونه.
    اون روز من شاكي شدم كه چطور ميتوني به خودت اجازه بدي و دست به خوندن خصوصي بنده بزني.
    كه بعدها معلوم شد، همون مديري كه جنجال به پا كرده بود باعث پخش شدن همين مسائل خصوصي بود .

خوب اين يه امر طبيعي كه وقتي كسي به مسائل خصوصي ديگران سرك ميكشه مسائل خودش هم در امان نمي مونه.

به نظر من مديرت ضعيف و بي جنبه بازي هاي ادمين سايت باعث رخ دادن اين اتفاقات است.
    وقتي مديري كه در جواب انتقادهاي كاربرهاي سايت ، به راحتي دست به تحريمشون ميزنه چطور ميتونه الفور رو اداره كنه.

مسائلي كه من در چند سال عضويتم ديده ام.
    1_كم كردن دقايق فعال (دقيقه10000) و زياد كردن دقايق كاربرهاي كه دوست دارن.
    2_امكان دادن خصوصي كاربران به مالك روم و يكي از مديران.
    3_رويت عكسهاي ارسالي كاربرها توسط يكي از پليس ها الفور.

* به نظر دوستان منظور از امنيت در اينترنت چيست؟
    ايا اين درست است كه ما در يك چت روم ايراني با زبان فارسي مشغول به گفتگو باشيم و براي گفتن حرفهاي خصوصي و ارسال عكس به ديگر مسنجرها پناه ببريم!!!؟

8. کاربران زیر از مسافر غریب به دلیل مطلب مفیدشان تشکر کرده اند:

abji (۱۳۹۱-۰۳-۰۹),Amin_Rahimi (۱۳۹۲-۱۲-۰۳),arman405 (۱۳۹۱-۰۳-۰۹),Bianconeri (۱۳۹۱-۱۱-۱۶),komeil (۱۳۹۰-۰۹-۱۰),M!lad (۱۳۹۰-۰۹-۱۰),M4j!d0173 (۱۳۹۱-۰۳-۰۲),s amin aghili (۱۳۹۱-۰۸-۱۵),TinaR (۱۳۹۱-۰۶-۱۲),بی تا (۱۳۹۱-۰۳-۰۳),سکوت خیبری (۱۳۹۱-۰۳-۱۲),هدهد صبا (۱۳۹۱-۰۳-۰۲),یلدا (۱۳۹۱-۰۳-۰۳)

تشکر شده 39,163 بار در 5,424 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط im4n_wolf
    يك سالي از عضويت من در الفور مي گذشت
    بايكي از دوستان در قسمت خصوصي در حال چت و گفتگو بودم،
    خيلي برام جالب بود ، اون روز دوستم بهم گفت بهتره از نجوا استفاده كنيم ، چون مالك روم ميتونه خصوصي ها كاربرها رو بخونه.
    از اونجايي كه باور اين حرف برايم سخت بود اين حرف رو پشت گوش انداختم.
    تا روزي كه بين بچه هاي مديرت و مالك روم مشكلاتي پيش اومد، گويا مالك روم دست به خوندن خصوصي ها زده بود كه ببينه چه كساني پشت سر او حرف زده بودن.
    من با يكي از مديران درباره اين موضوع حرف زدم، اون شخص بهم گفت كه بهتره بريم تو ياهو صحبت كنيم تا حرفهاي ما از انها پنهان بمونه.
    جالب اينجاست كه مالك روم از روي ناشي گري تمام حرفهاي كه ما در خصوصي زده بوديم، رو بر روي مالك گفتن و در اخر گفت: اگر در ياهو هم صحبت كنين حرف از ما پنهان نمي مونه.
    اون روز من شاكي شدم كه چطور ميتوني به خودت اجازه بدي و دست به خوندن خصوصي بنده بزني.
    كه بعدها معلوم شد، همون مديري كه جنجال به پا كرده بود باعث پخش شدن همين مسائل خصوصي بود .

خوب اين يه امر طبيعي كه وقتي كسي به مسائل خصوصي ديگران سرك ميكشه مسائل خودش هم در امان نمي مونه.

به نظر من مديرت ضعيف و بي جنبه بازي هاي ادمين سايت باعث رخ دادن اين اتفاقات است.
    وقتي مديري كه در جواب انتقادهاي كاربرهاي سايت ، به راحتي دست به تحريمشون ميزنه چطور ميتونه الفور رو اداره كنه.

مسائلي كه من در چند سال عضويتم ديده ام.
    1_كم كردن دقايق فعال (دقيقه10000) و زياد كردن دقايق كاربرهاي كه دوست دارن.
    2_امكان دادن خصوصي كاربران به مالك روم و يكي از مديران.
    3_رويت عكسهاي ارسالي كاربرها توسط يكي از پليس ها الفور.

* به نظر دوستان منظور از امنيت در اينترنت چيست؟
    ايا اين درست است كه ما در يك چت روم ايراني با زبان فارسي مشغول به گفتگو باشيم و براي گفتن حرفهاي خصوصي و ارسال عكس به ديگر مسنجرها پناه ببريم!!!؟
    با این تفاسیری که فرمودید، من که الفور نمیرفتم ولی تصمیم گرفتم هیچ وقت دیگه هم سمتش نرم.
    واقعاً جای تأسفه. واقعاً....

10. کاربران زیر از M!lad به دلیل مطلب مفیدشان تشکر کرده اند:

abji (۱۳۹۱-۰۳-۰۹),arman405 (۱۳۹۱-۰۳-۰۹),Bianconeri (۱۳۹۱-۱۱-۱۶),komeil (۱۳۹۰-۰۹-۱۰),M4j!d0173 (۱۳۹۱-۰۳-۰۲),s amin aghili (۱۳۹۱-۰۸-۱۵),TinaR (۱۳۹۱-۰۶-۱۲),بی تا (۱۳۹۱-۰۳-۰۳),سکوت خیبری (۱۳۹۱-۰۳-۱۲),یلدا (۱۳۹۱-۰۳-۰۳)

مدیر انجمن
    تشکر شده 12,759 بار در 2,484 پست

[[

گفتگوی:کاربران با مدیر سایت

12. کاربران زیر از M4j!d0173 به دلیل مطلب مفیدشان تشکر کرده اند:

abji (۱۳۹۱-۰۳-۰۹),M!lad (۱۳۹۱-۰۳-۰۳),s amin aghili (۱۳۹۱-۰۸-۱۵),TinaR (۱۳۹۱-۰۶-۱۲),بی تا (۱۳۹۱-۰۳-۰۳),ثمر123 (۱۳۹۱-۰۳-۱۹),یلدا (۱۳۹۱-۰۳-۰۳)

مدیر انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط ali
    خوب می خوام در مورد الفور صحبت کنم و در مورد امنیتش صاحب اصلی و....................
    تمامی مطالب نوشته شده در این تایپیک ربطی به مدیرسایت ندارد و نویسنده مسئول می باشد
    با تشکر یادگار الفور-_-_- دنی[hr]
    تا اخرش رو بخون اگه الفور بازی

الفور 8 سال هستش که تاسیس شده
    اوایل مسنجر تحت وب بود بعدش مسنجر کاربردیش اومد مثل یاهو مسنجرو............ شد
    محیط خیلی خوب و صمیمی داشت (قبل از سال 88)
    نمی دونیم چی شد یهو از هم پاشید و ............. ولش
    خوب از کجا شروع کنیم
    در مورد ادمین: از قزوین می باشد فردی مغرور که فکر میکند اخرشه
    یه دوست : معاون ادمین نمیدونم از کجا هستش چون عوض شده قبلیش از قم بود
    پلیس الفور :افرادی هستن خفن جاسوس پاچه خوار ( ستاره بهنام ویکی دیگه که نمیشه گفت) این پلیس ها حالشون خیلی گرفته شده توسط یه بنده خداییچشم دیدنش رو ندارن
    در مورد بودجه : هزینه زیادی رو داره برای برپا موندن این سایت میکنه و اشیانه و یه شرکت امنیتی دیگه هواشون رو داره خوب این هزینه ها از کجا میاد برای چی همچین مسنجری باید ساخته بشه به اون هم میرسیم
    سرور : رو یه سرور قوی هستش و هنوز نتونستن هکش کنن جدیدا ایدی ها رو هک میکنم اونم توسط کیلاگر ولی بدرد نمیخوره هزینه سرور رو کی میده
    امنیت : مشکل امنیتی داره ( فرستاده شدن اطلاعات افراد خاص به یه جایی) صبر کن بهت میگم
    خوب اصل مطلب
    از اونجایی که این جانب دنی عاشق کل کل اینترنتی میباشم با ادمین محترم سایت الفور کل کل بزرگی کردیم و تهدیدمون هم کرد که نمی تونه کاری بکنه
    الفور برای یه ارگان دولتی میباشد مثل س..ه (پا)
    خوب خیلی چیز ها معلوم شد هزینه سرور امنیت و..........
    در الفور چند کیلاگر وجود داره که خوشبختانهخیلی باحال هستش
    مانیتورینگ یوزر پسورد سندر و کیبورد کیلاگر
    برای چی باید نرم افزارش رو اپلود کنیم
    تا حالا متوجه شدین اگه اپلود نکنین بعد یه مدتی نمی تونین اجرا کنین
    ایا تا بحال چند برنامه امنیتی رو رو سیستمتون نصب کردین و دیدین الفور پاک میشه
    این تایپیک رو زدم تا فقط با الفور اشنا بشین
    [hr]
    ادامش رو بعدا مینویسم
    حالا بماند که چیجوری متوجه شدم
    میزنن این سایتو پر پر میکنند حالا بیا ولش

14. کاربران زیر از M4j!d0173 به دلیل مطلب مفیدشان تشکر کرده اند:

M!lad (۱۳۹۱-۰۳-۰۳),s amin aghili (۱۳۹۱-۰۸-۱۵),TinaR (۱۳۹۱-۰۶-۱۲),بی تا (۱۳۹۱-۰۳-۰۳),ثمر123 (۱۳۹۱-۰۳-۱۹),سکوت خیبری (۱۳۹۱-۰۳-۱۲),یلدا (۱۳۹۱-۰۳-۰۳)

کـــــردکـــوی نیِــــوز
    تشکر شده 23,625 بار در 3,133 پست

خوش بحال خودم که هر وقت این مسنجرو وا میکنم امتناع از هر گونه تماسم

16. کاربران زیر از یلدا به دلیل مطلب مفیدشان تشکر کرده اند:

abji (۱۳۹۱-۰۳-۰۹),M4j!d0173 (۱۳۹۱-۰۳-۰۳),s amin aghili (۱۳۹۱-۰۸-۱۵),بی تا (۱۳۹۱-۰۳-۰۳),سکوت خیبری (۱۳۹۱-۰۳-۱۲)

مدیر انجمن

[[/

اینم اتاق کردکوی های درمسنجر الفور

18. کاربران زیر از M4j!d0173 به دلیل مطلب مفیدشان تشکر کرده اند:

M!lad (۱۳۹۱-۰۳-۰۹),s amin aghili (۱۳۹۱-۰۸-۱۵),TinaR (۱۳۹۱-۰۶-۱۲),ثمر123 (۱۳۹۱-۰۳-۱۹),سکوت خیبری (۱۳۹۱-۰۳-۱۲),یلدا (۱۳۹۱-۰۳-۰۹)

تشکر شده 6,901 بار در 1,248 پست

الفور اصلا چي هست ما كه نميدونيم

20. کاربران زیر از abji به دلیل مطلب مفیدشان تشکر کرده اند:

M4j!d0173 (۱۳۹۱-۰۳-۱۲),s amin aghili (۱۳۹۱-۰۸-۱۵),یلدا (۱۳۹۱-۰۳-۰۹)

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)