نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: نسخه ی نهایی ویندوز هشت-دانلود

return to innocence
    تشکر شده 5,005 بار در 741 پست

نسخه ی نهایی ویندوز هشت-دانلود

سلام به همه ی بچه های تمیشه

خیلی وقته که بزرگترین خبر دنیای سیستم عامل ها شده ورود سیستم عامل جدید مایکروسافت که همه جا دارن حرفشو میزنن

این ویندوز جدید خیلی با ویندوز های قبلی ای که باهاش کار کردین فرق داره...خیلی

از فرق هاش همین بس که اصل منوی استارت نداره.....فکرشو بکنین

قرار بود که شرکت مایکروسافت این سیستم عامل رو تو 25 آبان ماه امسال به طور رسمی به بازار عرضه کنه که متاسفانه به دلیل رعایت نشدن حقوق کپی رایت برای شرکت مایکروسافت بعد از درز کردن نسخه ی دموی این ویندوز تو ماه های اخیر .....حالا نسخه ی نهایی اون هم لو رفته

من مفتخرم که اعلام کنم فروم تمیشه جزو اولین سایت ها ایرانیه که دانلود نسخه ی نهایی ویندوز هشت رو برای عموم قرار میده...

اگه باور ندارین تو گوگل سرچ کنین....فقط چند تا سایت ایرانی در حال حاضر دانلود اون رو دارن(البته با لینک مستقیم)

سایت اسان دانلود:

دانلود نسخه ی نهایی ویندوز هشت

http://www.asandownload.com/software/entry/782/

2. کاربران زیر از سوخته دل به دلیل مطلب مفیدشان تشکر کرده اند:

ahmad rostamani (۱۳۹۱-۰۶-۲۴),alangcity (۱۳۹۱-۰۶-۲۴),AlireZa (۱۳۹۱-۰۶-۲۴),Architect (۱۳۹۱-۰۶-۲۴),Bianconeri (۱۳۹۱-۰۹-۱۰),komeil (۱۳۹۱-۰۷-۱۱),M!lad (۱۳۹۱-۰۶-۲۴),MaRsHaL (۱۳۹۱-۰۷-۱۴),جواد داندی (۱۳۹۱-۰۶-۲۴),سید پیام (۱۳۹۱-۰۷-۱۱),غزل (۱۳۹۱-۰۷-۱۱)

#4ThePlayers
    تشکر شده 6,764 بار در 1,460 پست

RE: نسخه ی نهایی ویندوز هشت-دانلود

به نظر من این نسخه ی نهایی نیست. چون نوشته Enterprice. تا اونجایی که من اطلاع دارم نسخه ی نهایی هنوز نیومده.

4. کاربران زیر از AlireZa به دلیل مطلب مفیدشان تشکر کرده اند:

ahmad rostamani (۱۳۹۱-۰۶-۲۴),M!lad (۱۳۹۱-۰۶-۲۴),جواد داندی (۱۳۹۱-۰۷-۱۱),سوخته دل (۱۳۹۱-۰۶-۲۴),غزل (۱۳۹۱-۰۶-۲۴)

تشکر شده 3,574 بار در 722 پست

منم با نظر علیرضا کیانی موافقم...من خودم ویندوز 8 اینترپرایس رو قدیما دانلود کرده بودم...اینترپرایس دیگه قدیمی شده تقریبا.

6. کاربران زیر از ahmad rostamani به دلیل مطلب مفیدشان تشکر کرده اند:

AlireZa (۱۳۹۱-۰۶-۲۴),M!lad (۱۳۹۱-۰۶-۲۴),جواد داندی (۱۳۹۱-۰۷-۱۱),سوخته دل (۱۳۹۱-۰۶-۲۴),غزل (۱۳۹۱-۰۶-۲۴)

تشکر شده 39,163 بار در 5,424 پست

نسخه Enterprise، گرون ترین و کامل ترین نسخه تجاری این ویندوز هست. نمیدونم که مثل ویندوز ۷، قراره نسخه ultimate هم داشته باشه یا نه. اما تا جایی که من اطلاع دارم همین نسخه نهاییه. امکان داره بعداً بهش سرویس پک اضافه بشه.
    نسخه های آزمایشی اون قبل تر از این ها منتشر شده و مورد آزمایش قرار گرفته. همونطور که آقای سید النگی (سوخته دل) گفتن، این نسخه قبل از انتشار رسمی، توی بازار سیاه (!) اینترنت وارد شده.
    اما لازمه بگم این ویندوز حدود ۱ ماه شاید هم بیشتر میشه که تو اینترنت قرار گرفته. سایت های ایرانی و خارجی زیادی این ویندوز رو برای دانلود و فروش گذاشتند.
    من خودم نسخه ۶۴ بیتی اون رو دانلود کردم و نصب کردم (برای تست). خوب خوشبختانه مشکل خاصی برای من نداشت (به جز مشکل مودم که اشکال از خود مودمه! باید عوضش کنم.) به زودی شیفت می کنم روی ویندوز ۸. سختی عوض کردن ویندوز، در جابجایی نرم افزار ها و بازی های نصبی و همچنین تنظیماتی در داخل ویندوز و کش مرورگر هاست.

نمیدونم تا الان متوجه شدید یا نه. اما مایکروسافت در محصولات جدید خودش از جمله همین ویندوز ها (و یا مجموعه آفیس)، در زمینه محیط کاری، داره به سمت سادگی پیش میره. گرافیک ویندوز ۸ هم اینقدر سبک و بدون جزئیات طراحی شده که به نسبت ویندوز قبلی، پردازش کمتری نیاز داره. بعد از مدت ها کار کردن با محیط های گرافیکی و شکیل، شروع کار با محیط های ساده و بدون پیچیدگی برای خودش صفایی داره!

8. کاربران زیر از M!lad به دلیل مطلب مفیدشان تشکر کرده اند:

ahmad rostamani (۱۳۹۱-۰۶-۲۹),Bianconeri (۱۳۹۱-۰۹-۱۰),komeil (۱۳۹۱-۰۷-۱۱),MaRsHaL (۱۳۹۱-۰۷-۱۴),raz (۱۳۹۱-۰۷-۱۱),جواد داندی (۱۳۹۱-۰۷-۱۱),سوخته دل (۱۳۹۱-۰۶-۲۴)

return to innocence

نقل قول نوشته اصلی توسط M!lad
    نسخه Enterprise، گرون ترین و کامل ترین نسخه تجاری این ویندوز هست. نمیدونم که مثل ویندوز ۷، قراره نسخه ultimate هم داشته باشه یا نه. اما تا جایی که من اطلاع دارم همین نسخه نهاییه. امکان داره بعداً بهش سرویس پک اضافه بشه.
    نسخه های آزمایشی اون قبل تر از این ها منتشر شده و مورد آزمایش قرار گرفته. همونطور که آقای سید النگی (سوخته دل) گفتن، این نسخه قبل از انتشار رسمی، توی بازار سیاه (!) اینترنت وارد شده.
    اما لازمه بگم این ویندوز حدود ۱ ماه شاید هم بیشتر میشه که تو اینترنت قرار گرفته. سایت های ایرانی و خارجی زیادی این ویندوز رو برای دانلود و فروش گذاشتند.
    من خودم نسخه ۶۴ بیتی اون رو دانلود کردم و نصب کردم (برای تست). خوب خوشبختانه مشکل خاصی برای من نداشت (به جز مشکل مودم که اشکال از خود مودمه! باید عوضش کنم.) به زودی شیفت می کنم روی ویندوز ۸. سختی عوض کردن ویندوز، در جابجایی نرم افزار ها و بازی های نصبی و همچنین تنظیماتی در داخل ویندوز و کش مرورگر هاست.

نمیدونم تا الان متوجه شدید یا نه. اما مایکروسافت در محصولات جدید خودش از جمله همین ویندوز ها (و یا مجموعه آفیس)، در زمینه محیط کاری، داره به سمت سادگی پیش میره. گرافیک ویندوز ۸ هم اینقدر سبک و بدون جزئیات طراحی شده که به نسبت ویندوز قبلی، پردازش کمتری نیاز داره. بعد از مدت ها کار کردن با محیط های گرافیکی و شکیل، شروع کار با محیط های ساده و بدون پیچیدگی برای خودش صفایی داره!
    خیلی ممنون اقا میلاد

توضیحات کامل رو اقا میلاد دادن

من خودم ویندوز هشت رو استفاده میکنم ولی باهاش خیلی مشکل دارم

از پیش نیاز های net ferame گرفته تا ابدیت ها و .............

ولی در مجموع خیلی محیط راحتی داره..........خیلی..........

از ایکس پی و سون برای من راحت تره.........

10. کاربران زیر از سوخته دل به دلیل مطلب مفیدشان تشکر کرده اند:

Architect (۱۳۹۱-۰۷-۱۱),Bianconeri (۱۳۹۱-۰۹-۱۰),komeil (۱۳۹۱-۰۷-۱۱),MaRsHaL (۱۳۹۱-۰۷-۱۴),raz (۱۳۹۱-۰۷-۱۱),غزل (۱۳۹۱-۰۷-۱۱)

Administrator
    تشکر شده 40,700 بار در 6,771 پست

من یه بار محیط ویندوز هشت رو دیدم. باید بگم ظاهرش شبیه GUI های لینوکس شده/ مخصوصا gnome .

این نسخه ای هست که من قبلا باهاش کار کردم

این هم گویا نسحه 2011 هست

به شکل پنجره ها و رنگ ها دقت کنید!

12. کاربران زیر از komeil به دلیل مطلب مفیدشان تشکر کرده اند:

Architect (۱۳۹۱-۰۷-۱۱),Bianconeri (۱۳۹۱-۰۹-۱۰),M!lad (۱۳۹۱-۰۷-۱۱),MaRsHaL (۱۳۹۱-۰۷-۱۴),raz (۱۳۹۱-۰۷-۱۱),سوخته دل (۱۳۹۱-۰۷-۱۱),غزل (۱۳۹۱-۰۷-۱۱)

return to innocence

اقا کمیل
    من تا حالا این نسخه ای که شما ازش حرف زدین به چشمم نخورده.........

نسخه هایی که من دیدم تقریبا با ویندوز هفت فرق زیادی بجز منوی استارت نداشت

البته در ظاهر

چون در مجموع خیلی خیلی خیلی تفاوت بنیادی دارن.....

14. کاربران زیر از سوخته دل به دلیل مطلب مفیدشان تشکر کرده اند:

Bianconeri (۱۳۹۱-۰۹-۱۰),M!lad (۱۳۹۱-۰۷-۱۲)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)