اصحاب عشق
گلستان 24
تابلو اعلانات

مسابقه خوشنویسی ویژه ماه محرم

مسابقه ایران ،جوان بمان

درباره امنیت الفور
زمان کنونی: ۶-۹-۱۳۹۳، ۱۱:۲۲ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ali
آخرین ارسال: صفرویک
پاسخ: 33
بازدید: 4151

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درباره امنیت الفور
نویسنده پیام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
اعتبار: 58
سپاس ها: 879
سپاس شده 5230 بار در 1156 ارسال
ارسال: #1
درباره امنیت الفور
خوب می خوام در مورد الفور صحبت کنم و در مورد امنیتش صاحب اصلی و....................
تمامی مطالب نوشته شده در این تایپیک ربطی به مدیرسایت ندارد و نویسنده مسئول می باشد
با تشکر یادگار الفور-_-_- دنی
تا اخرش رو بخون اگه الفور بازی

الفور 8 سال هستش که تاسیس شده
اوایل مسنجر تحت وب بود بعدش مسنجر کاربردیش اومد مثل یاهو مسنجرو............ شد
محیط خیلی خوب و صمیمی داشت (قبل از سال 88)
نمی دونیم چی شد یهو از هم پاشید و ............. ولش
خوب از کجا شروع کنیم
در مورد ادمین: از قزوین می باشد فردی مغرور که فکر میکند اخرشه
یه دوست : معاون ادمین نمیدونم از کجا هستش چون عوض شده قبلیش از قم بود
پلیس الفور :افرادی هستن خفن جاسوس پاچه خوار ( ستاره بهنام ویکی دیگه که نمیشه گفت) این پلیس ها حالشون خیلی گرفته شده توسط یه بنده خدایی236چشم دیدنش رو ندارن
در مورد بودجه : هزینه زیادی رو داره برای برپا موندن این سایت میکنه و اشیانه و یه شرکت امنیتی دیگه هواشون رو داره خوب این هزینه ها از کجا میاد برای چی همچین مسنجری باید ساخته بشه به اون هم میرسیم
سرور : رو یه سرور قوی هستش و هنوز نتونستن هکش کنن جدیدا ایدی ها رو هک میکنم اونم توسط کیلاگر ولی بدرد نمیخوره هزینه سرور رو کی میده
امنیت : مشکل امنیتی داره ( فرستاده شدن اطلاعات افراد خاص به یه جایی) صبر کن بهت میگم
خوب اصل مطلب
از اونجایی که این جانب دنی عاشق کل کل اینترنتی میباشم با ادمین محترم سایت الفور کل کل بزرگی کردیم و تهدیدمون هم کرد که نمی تونه کاری بکنه
الفور برای یه ارگان دولتی میباشد مثل س..ه (پا)
خوب خیلی چیز ها معلوم شد هزینه سرور امنیت و..........
در الفور چند کیلاگر وجود داره که خوشبختانهخیلی باحال هستش
مانیتورینگ یوزر پسورد سندر و کیبورد کیلاگر
برای چی باید نرم افزارش رو اپلود کنیم
تا حالا متوجه شدین اگه اپلود نکنین بعد یه مدتی نمی تونین اجرا کنین
ایا تا بحال چند برنامه امنیتی رو رو سیستمتون نصب کردین و دیدین الفور پاک میشه
این تایپیک رو زدم تا فقط با الفور اشنا بشین

ادامش رو بعدا مینویسم
حالا بماند که چیجوری متوجه شدم162
امضای ali
  بر حاشیه برگ شقایق بنویسید / گل تاب فشار در و دیوار ندارد
[دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۸-۱۳۹۰ ۰۸:۲۵ عصر، توسط ali.)
۳۰-۸-۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط miss.roz ، komeil ، سید پیام ، M4j!d0173 ، هدهد صبا ، یلدا ، abji ، سکوت خیبری ، سوخته دل ، TinaR ، s amin aghili ، GisoO Tala ، Bianconeri ، SeliMa ، aminollah
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
۞۩๑۩۞مخاطب عام۞۩๑۩۞
کاربر حرفه ای
اعتبار: 176
سپاس ها: 7266
سپاس شده 13366 بار در 1942 ارسال

وفاداری
ارسال: #11
RE: درباره امنیت الفور
این الفور هم شد جا؟236

من که دیگه نگاشم نمیکنم ولی اگه یه وقتی هم نگاه کنم به قول یلدا امتناع از هرگونه ارتباط!!! (البته نه همه وقت چون دوستام پیام آفلاین میدن :239Smile
اتاقاش که اصلا نمیرم.
در ضمن از همون اول میگفتم الآن هم میگم
الفور امنیت نداره123
امضای Ali_Rostami
میگن اعتیاد بده ! ولی من که معتاد نیستم !
فقط دنبال بهونه بودم !...
MoRteZa - PaShaei JadeYe YektaRafe

[دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]
لذت وقتیه که یه بچه کوچولو دستاشو سمتت دراز میکنه ، ینی بغلم کن...
آخ هیچی اندازه این حال نمیده به آدم
Heart
۹-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۲۴ عصر
 سپاس شده توسط M!lad ، arman405 ، M4j!d0173 ، سکوت خیبری ، TinaR
کاربر ممتاز
کاربر ممتاز
اعتبار: 615
سپاس ها: 52407
سپاس شده 44310 بار در 6930 ارسال

ژنرال وفاداری لیاقت پشتکار مدال اخلاق
ارسال: #12
(۹-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۲۴ عصر)ali_rostami نوشته شده توسط: [دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]الفور امنیت نداره123
از کی تا حالا کارشناس امنیت شدی ما خبر نداریم؟ 53
واسه حرفت مدرک بیار داداش. این آقا روح الله کلی مدرک داره.
امضای M!lad
*7415369# 2580 147*0# *74269#8 *7412690
۹-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Ali_Rostami ، arman405 ، M4j!d0173 ، سکوت خیبری ، TinaR
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
ارسال: #13
236236236ب236236236
پس چرا هر روز الفوری پسرم
همین جوری یه مطلب خوندی الان داغ کردی
برو اب خنک بخور خونسرد باش236226
امضای ali

۹-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۰۱ عصر
 سپاس شده توسط arman405 ، M4j!d0173 ، TinaR
۞۩๑۩۞مخاطب عام۞۩๑۩۞
کاربر حرفه ای
اعتبار: 176
سپاس ها: 7266
سپاس شده 13366 بار در 1942 ارسال

وفاداری
ارسال: #14
آآآآآ
چقدر طرفدار دارم 236

داداشای گلم وقتی که من یه حرفی در مورد ادمین داخل خوصوصیم به کسی میگم ادمین میفهمه و آی پی منو میبنده. این یعنی چی ؟

یعنی خصوصی دادن ما خونده میشه ، حرف های ما شنود میشه و وب دادن ما کنترل میشه... ( من همه ی اینارو تجربه کردم )

شاید تعجب کرده باشین که چطور آی پی من بسته شده ولی من بازم میتونم برم الفور و در جواب میگم:
دیگه دیگه 236
امضای Ali_Rostami
میگن اعتیاد بده ! ولی من که معتاد نیستم !
فقط دنبال بهونه بودم !...
MoRteZa - PaShaei JadeYe YektaRafe

لذت وقتیه که یه بچه کوچولو دستاشو سمتت دراز میکنه ، ینی بغلم کن...
آخ هیچی اندازه این حال نمیده به آدم
Heart
۹-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ عصر
 سپاس شده توسط arman405 ، M4j!d0173 ، M!lad ، TinaR
کاربر فعال
کاربر فعال
اعتبار: 5
سپاس ها: 91
سپاس شده 34 بار در 1 ارسال
ارسال: #15
علی رستمی راست میگه دیگه...236
حالا الفور چی بید ؟!!!40
امضای sima
دارم میرم ولی...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
تهنای تهنام
۹-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ عصر
 سپاس شده توسط M4j!d0173 ، Ali_Rostami
مدیر سایت
مدیرارشد
اعتبار: 346
سپاس ها: 45165
سپاس شده 48722 بار در 8795 ارسال

ژنرال وفاداری لیاقت پشتکار
ارسال: #16
من توصیه میکنم به امضای مارشال دقت کنید!! رووم تمیشه در ریدکاله!! 236 معمولا فقط ما دو نفر اونحا نشستیم!! امنیتش هم خوبه. اخیرا هم یه سری امکانات حالب بهش اضافه شده. از نظر کیفیت صدا هم نظیر نداره!
۹-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط M4j!d0173 ، غزل ، M!lad ، TinaR
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
ارسال: #17
ریدکال204204204204204204204236
امضای ali

۹-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ عصر
 سپاس شده توسط M4j!d0173
( ˇ෴ˇ )
**
مدیر انجمن
اعتبار: 200
سپاس ها: 29079
سپاس شده 12878 بار در 2504 ارسال

وفاداری لیاقت
ارسال: #18
در تاریخ 1390/6/20 جناب اقای امید رشوند مدیریت کل سایت و مسنجر ملی ال فور آی در اتاق محبان مهدی اقدام به برگذاری جلسه همگانی با حضور پلیسان و همه کاربران عزیز کردند که با موافقت ایشون سوال و جواب هایی که در این

جلسه رد و بدل شد رو در این قسمت قرار میدیم تا حداقل برای جلسات بعدی زمان کمتری صرف بشه یا اصلا تشکیل نشن

یه دلیل مشغول بودن خیلی زیاد جناب ادمین ...

خب در اینجا سوال هایی که از جناب ادمین شد و پاسخ هایی که ایشون دادن رو قرار میدیم ...

خب در ابتدا جناب ادمین از سرنوشت مسنجر ال فور آی توضیح دادند : من در سن 17 سالگی مسنجر تحت وب که با امکانات کمی بود رو راه اندازی کردم ( سال های 81 – 82 ) و بعد از پیشرفت اون در نزدیکی های سال 85 مسنجر کاربردی رو راه اندازی کردم که تا امروز به این پیشرفت ها رسیده و قابل مقایسه با مسنجر های بزرگ و قدیمی اسکایپ و یاهو و ... میباشد .

تمام برنامه نویسی های مسنجر توسط خود اقای امید رشوند انجام شده و هیچ گونه کپی برداری از مسنجر های دیگر انجام نشده

همچنین مسنجر ال فور آی دارای تلفن هست که هیچ مسنجری این قابلیت رو نداره و در اینده نزدیک تلفن اون راه اندازی و امکان برقراری تماس با تلفن های ثابت – موبایل و حتی تماس خارج از کشور با کمترین هزینه ممکن و با تکنولوژی پیشرفته صورت بگیره ...

1 - برای پلیس شدن در الفور ای باید چه کاری انجام داد ؟

ـ کسانی که برای پلیس شدن انتخاب میشن رو خودمون انتخاب میکنیم و طوری نیست که خود کاربر درخواست بده ... ما طی چن روز یا چند هفته تمام فعالیت های فرد رو زیرنظر میگیریم در صورت تایید از طرف ما اون فرد به سمت پلیس ال فور آی منصوب میشن . افراد پلیس به هیچ وجه حق دوستی با افراد یا سوءاستفاده از قدرت ندارند و در صورت مشاهده رفتار نادرست به شدت با پلیس مربوطه برخورد میشه ...

2 – ایا پلیسان و یا مدیر کل سایت امکان خواندن نجوا و یا خصوصی های کاربران رو دارن ؟

ـ هیچ کدوم از مطالب شما روی سرور و هاردی ذخیره نمیشه ( به دلیل حجم بسیار بالا ) و مدیر سایت هم وقت خوندن این همه نجوا و پیام های خصوصی رو ندارن فقط در مواردی که از فرد شکایت میشه خصوصی های اون کنترل میشه ( توسط جناب ادمین )

3 – هر نفر در ال فور آی امکان ساخت چند ایدی رو دارا میباشد ؟

ـ برای هر فرد ساختن 3 ایدی مجاز میباشد در صورت شناسی فردی که بیش از 3 ایدی داشته باشه تمام ایدی های اون فرد مسدود میشن

4 – ایا افرادی که مسدود شدن رو باز میکنید ؟

ـ در بیشتر مواقع نه اما در صورتی که جای بخشش داشته باشه اون فردو میبخشیم و یا این که خیلی از مسدود شدن گذشته باشه امکان باز شدن ایدی و یا ایپی اون فرد وجود داره

5 – اگر فردی که مسدود شده با استفاده از نرم افزار هایی ایپی – سریال هارد دیسک و ... رو تغییر بده و بتونه باز به محیط ال فور ای وارد بشه امکان شناسایی دوباره اون از طرف شما هست ؟

ـ ما برای شناسایی افراد از 23 روش استفاده میکنیم که 100% اگر فرد باز به محیط ال فور ای وارد بشه امکان شناسایی اون رو داریم و همچنین امکان مسدود کردن محیطی بزرگ ( مثلا همه افراد یک استان ) رو داریم . در کل امکان باز کردن ای پی و یا ایدی که مسدود شدن وجود نداره مگر این که خودمون اونو باز کنیم .

6 – ایا مشکلات بخش ارسال فایل حل میشه ؟

ـ بعضی از دوستان اقدام به ارسال تصاویر و ... غیر اخلاقی و زشت میکنن که مارو وادار میکنه این بخشو زیاد درست نکنیم و این بخش بیشتر جنبه نمایشی داره به دلیل این که بقیه مسنجر ها ادعای برتری نکنن و دلیل ساختنش هم نشون دادن توانایی اون بوده و روی اون کار نمیشه ...

7 - ایا میشه برای ایدی های ال فور آی سروریس ایمیل سانی راه اندازی کنید ؟

ـ برای این کار نیاز به هاست و هارد های بسیار زیاد و قوی استفاده بشه که در حال حاظر شرکتی این امکان رو به ال فور آی نمیده . شما میتونید از سرویس های ایمیل رسانی بزرگی مثل جیمیل یاهو و .... استفاده کنید .

8 - ایا میشه امکانی درست کنید که وقتی مالک توی اتاق حظور داره مدیران اجازه بستن اتاق رو نداشته باشن ؟

ـ فعلا تمام توان روی تلفن ال فور آی هست و این مشکلات کوچک حل و ایده های جزئی بعدا راه اندازی میشه

9 – ایا میشه وقتی یک نفر از یه اتاق تحریم یا انجماد میشه توی اتاق های دیگه هم همین طوری انجماد بمونه ؟

ـ نه . امکان این کار نیست و مشکلات زیادی رو به وجود میاره
امضای M4j!d0173
!~ σ zαмιя мσƒяα∂ qαуєв ηιѕт σ нαмєуєн ∂σηуαуєн мαη αѕт
۱۲-۳-۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ عصر
 سپاس شده توسط غزل ، M!lad ، komeil ، TinaR ، Ali_Rostami
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
ارسال: #19
نقل قول: 2 – ایا پلیسان و یا مدیر کل سایت امکان خواندن نجوا و یا خصوصی های کاربران رو دارن ؟

ـ هیچ کدوم از مطالب شما روی سرور و هاردی ذخیره نمیشه ( به دلیل حجم بسیار بالا ) و مدیر سایت هم وقت خوندن این همه نجوا و پیام های خصوصی رو ندارن فقط در مواردی که از فرد شکایت میشه خصوصی های اون کنترل میشه ( توسط جناب ادمین
)
باز این ادمین خالی بست
امضای ali

۱۲-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ عصر
 سپاس شده توسط غزل ، M4j!d0173 ، unname ، komeil ، TinaR ، Ali_Rostami
هیچ جا امن تر از لانه گرگ نیست
**
مدیر انجمن
اعتبار: 191
سپاس ها: 42256
سپاس شده 15880 بار در 2487 ارسال

وفاداری لیاقت
ارسال: #20
(۱۰-۹-۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ عصر)مسافر غریب نوشته شده توسط: [دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]يك سالي از عضويت من در الفور مي گذشت
بايكي از دوستان در قسمت خصوصي در حال چت و گفتگو بودم،
خيلي برام جالب بود ، اون روز دوستم بهم گفت بهتره از نجوا استفاده كنيم ، چون مالك روم ميتونه خصوصي ها كاربرها رو بخونه.
از اونجايي كه باور اين حرف برايم سخت بود اين حرف رو پشت گوش انداختم.
تا روزي كه بين بچه هاي مديرت و مالك روم مشكلاتي پيش اومد، گويا مالك روم دست به خوندن خصوصي ها زده بود كه ببينه چه كساني پشت سر او حرف زده بودن.
من با يكي از مديران درباره اين موضوع حرف زدم، اون شخص بهم گفت كه بهتره بريم تو ياهو صحبت كنيم تا حرفهاي ما از انها پنهان بمونه.
جالب اينجاست كه مالك روم از روي ناشي گري تمام حرفهاي كه ما در خصوصي زده بوديم، رو بر روي مالك گفتن و در اخر گفت: اگر در ياهو هم صحبت كنين حرف از ما پنهان نمي مونه.
اون روز من شاكي شدم كه چطور ميتوني به خودت اجازه بدي و دست به خوندن خصوصي بنده بزني.
كه بعدها معلوم شد، همون مديري كه جنجال به پا كرده بود باعث پخش شدن همين مسائل خصوصي بود .

خوب اين يه امر طبيعي كه وقتي كسي به مسائل خصوصي ديگران سرك ميكشه مسائل خودش هم در امان نمي مونه.

به نظر من مديرت ضعيف و بي جنبه بازي هاي ادمين سايت باعث رخ دادن اين اتفاقات است.
وقتي مديري كه در جواب انتقادهاي كاربرهاي سايت ، به راحتي دست به تحريمشون ميزنه چطور ميتونه الفور رو اداره كنه.

مسائلي كه من در چند سال عضويتم ديده ام.
1_كم كردن دقايق فعال (دقيقه10000) و زياد كردن دقايق كاربرهاي كه دوست دارن.
2_امكان دادن خصوصي كاربران به مالك روم و يكي از مديران.
3_رويت عكسهاي ارسالي كاربرها توسط يكي از پليس ها الفور.

* به نظر دوستان منظور از امنيت در اينترنت چيست؟
ايا اين درست است كه ما در يك چت روم ايراني با زبان فارسي مشغول به گفتگو باشيم و براي گفتن حرفهاي خصوصي و ارسال عكس به ديگر مسنجرها پناه ببريم!!!؟

کاملا موافقم..مخصوصا اتاق سیاه و سفید با مالکیت س که جاسوس بازی بود اونجا..مالکش هم به نفع خودش کار میگرد..
یاد اون روز بخیر که مالک روم و ب تو خونه بودن و آقا ب مست کرده بود و...
و همینطور اتفاقهای دیگه..
ایمان؟؟آخرین جلسه مدیران یادته؟؟چه اتفاقاتی افتاد..
روح الله؟
امضای سید احسان
[تصویر:  safinah_alnajah.jpg]
۱۳-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ صبح
 سپاس شده توسط M4j!d0173 ، M!lad ، komeil ، TinaR ، Ali_Rostami
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان