طراحان سفارش دات نت گلستان بلاگ دفتر خدمات ارتباطی رضا
تابلو اعلانات

نسخه ی نهایی ویندوز هشت-دانلود
زمان کنونی: ۴-۲-۱۳۹۳، ۰۹:۳۲ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سوخته دل
آخرین ارسال: سوخته دل
پاسخ: 7
بازدید: 427

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
return to innocence
کاربر حرفه ای
اعتبار: 98
سپاس ها: 1806
سپاس شده 5328 بار در 819 ارسال
ارسال: #1
سلام به همه ی بچه های تمیشه

خیلی وقته که بزرگترین خبر دنیای سیستم عامل ها شده ورود سیستم عامل جدید مایکروسافت که همه جا دارن حرفشو میزنن

این ویندوز جدید خیلی با ویندوز های قبلی ای که باهاش کار کردین فرق داره...خیلی

از فرق هاش همین بس که اصل منوی استارت نداره.....فکرشو بکنین

قرار بود که شرکت مایکروسافت این سیستم عامل رو تو 25 آبان ماه امسال به طور رسمی به بازار عرضه کنه که متاسفانه به دلیل رعایت نشدن حقوق کپی رایت برای شرکت مایکروسافت بعد از درز کردن نسخه ی دموی این ویندوز تو ماه های اخیر .....حالا نسخه ی نهایی اون هم لو رفته

من مفتخرم که اعلام کنم فروم تمیشه جزو اولین سایت ها ایرانیه که دانلود نسخه ی نهایی ویندوز هشت رو برای عموم قرار میده...

اگه باور ندارین تو گوگل سرچ کنین....فقط چند تا سایت ایرانی در حال حاضر دانلود اون رو دارن(البته با لینک مستقیم)

سایت اسان دانلود:

دانلود نسخه ی نهایی ویندوز هشت

[دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]
امضای سوخته دل
مرد که باشی

نه اندام برجسته میخواهی،نه چهره ی زیبا
تنها قلبی را میخواهی که خالصانه دوستت داشته باشد...
----------------------------------------------------------------
[دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۷-۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ عصر، توسط MaRsHaL.)
۲۴-۶-۱۳۹۱ ۰۶:۰۲ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط جواد داندی ، AlireZa ، alangcity ، ahmad rostamani ، Architect ، M!lad ، komeil ، غزل ، سید پیام ، MaRsHaL ، Bianconeri
AlwaysWinneR :)
**
مدیر آزمایشی
اعتبار: 145
سپاس ها: 7466
سپاس شده 6925 بار در 1498 ارسال
ارسال: #2
RE: نسخه ی نهایی ویندوز هشت-دانلود
به نظر من این نسخه ی نهایی نیست. چون نوشته Enterprice. تا اونجایی که من اطلاع دارم نسخه ی نهایی هنوز نیومده. 187
امضای AlireZa
Metal Gear Solid 3 - Snake Eater

۲۴-۶-۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط غزل ، ahmad rostamani ، M!lad ، سوخته دل ، جواد داندی
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
اعتبار: 53
سپاس ها: 2671
سپاس شده 3917 بار در 785 ارسال
ارسال: #3
منم با نظر علیرضا کیانی موافقم...من خودم ویندوز 8 اینترپرایس رو قدیما دانلود کرده بودم...اینترپرایس دیگه قدیمی شده تقریبا. 187 187
امضای ahmad rostamani
بارها گفت محمد که علي جان من است ، هم به جان علي و جان محمد صلوات

[تصویر:  salavat.gif]

۲۴-۶-۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط غزل ، AlireZa ، M!lad ، سوخته دل ، جواد داندی
مدیر فنی
مدیرارشد
اعتبار: 544
سپاس ها: 47627
سپاس شده 41016 بار در 6424 ارسال

ژنرال وفاداری تلاش لیاقت پشتکار
ارسال: #4
نسخه Enterprise، گرون ترین و کامل ترین نسخه تجاری این ویندوز هست. نمیدونم که مثل ویندوز ۷، قراره نسخه ultimate هم داشته باشه یا نه. اما تا جایی که من اطلاع دارم همین نسخه نهاییه. امکان داره بعداً بهش سرویس پک اضافه بشه.
نسخه های آزمایشی اون قبل تر از این ها منتشر شده و مورد آزمایش قرار گرفته. همونطور که آقای سید النگی (سوخته دل) گفتن، این نسخه قبل از انتشار رسمی، توی بازار سیاه (!) اینترنت وارد شده.
اما لازمه بگم این ویندوز حدود ۱ ماه شاید هم بیشتر میشه که تو اینترنت قرار گرفته. سایت های ایرانی و خارجی زیادی این ویندوز رو برای دانلود و فروش گذاشتند.
من خودم نسخه ۶۴ بیتی اون رو دانلود کردم و نصب کردم (برای تست). خوب خوشبختانه مشکل خاصی برای من نداشت (به جز مشکل مودم که اشکال از خود مودمه! باید عوضش کنم.) به زودی شیفت می کنم روی ویندوز ۸. سختی عوض کردن ویندوز، در جابجایی نرم افزار ها و بازی های نصبی و همچنین تنظیماتی در داخل ویندوز و کش مرورگر هاست.

نمیدونم تا الان متوجه شدید یا نه. اما مایکروسافت در محصولات جدید خودش از جمله همین ویندوز ها (و یا مجموعه آفیس)، در زمینه محیط کاری، داره به سمت سادگی پیش میره. گرافیک ویندوز ۸ هم اینقدر سبک و بدون جزئیات طراحی شده که به نسبت ویندوز قبلی، پردازش کمتری نیاز داره. بعد از مدت ها کار کردن با محیط های گرافیکی و شکیل، شروع کار با محیط های ساده و بدون پیچیدگی برای خودش صفایی داره!
امضای M!lad
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

تمام روز می خندم
تمام شب یکی دیگم
من از حالم به این مردم
دروغای بدی میگم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۶-۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ عصر، توسط M!lad.)
۲۴-۶-۱۳۹۱ ۰۴:۲۷ عصر
 سپاس شده توسط سوخته دل ، ahmad rostamani ، raz ، komeil ، جواد داندی ، MaRsHaL ، Bianconeri
return to innocence
کاربر حرفه ای
ارسال: #5
(۲۴-۶-۱۳۹۱ ۰۴:۲۷ عصر)M!lad نوشته شده توسط: [دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.]نسخه Enterprise، گرون ترین و کامل ترین نسخه تجاری این ویندوز هست. نمیدونم که مثل ویندوز ۷، قراره نسخه ultimate هم داشته باشه یا نه. اما تا جایی که من اطلاع دارم همین نسخه نهاییه. امکان داره بعداً بهش سرویس پک اضافه بشه.
نسخه های آزمایشی اون قبل تر از این ها منتشر شده و مورد آزمایش قرار گرفته. همونطور که آقای سید النگی (سوخته دل) گفتن، این نسخه قبل از انتشار رسمی، توی بازار سیاه (!) اینترنت وارد شده.
اما لازمه بگم این ویندوز حدود ۱ ماه شاید هم بیشتر میشه که تو اینترنت قرار گرفته. سایت های ایرانی و خارجی زیادی این ویندوز رو برای دانلود و فروش گذاشتند.
من خودم نسخه ۶۴ بیتی اون رو دانلود کردم و نصب کردم (برای تست). خوب خوشبختانه مشکل خاصی برای من نداشت (به جز مشکل مودم که اشکال از خود مودمه! باید عوضش کنم.) به زودی شیفت می کنم روی ویندوز ۸. سختی عوض کردن ویندوز، در جابجایی نرم افزار ها و بازی های نصبی و همچنین تنظیماتی در داخل ویندوز و کش مرورگر هاست.

نمیدونم تا الان متوجه شدید یا نه. اما مایکروسافت در محصولات جدید خودش از جمله همین ویندوز ها (و یا مجموعه آفیس)، در زمینه محیط کاری، داره به سمت سادگی پیش میره. گرافیک ویندوز ۸ هم اینقدر سبک و بدون جزئیات طراحی شده که به نسبت ویندوز قبلی، پردازش کمتری نیاز داره. بعد از مدت ها کار کردن با محیط های گرافیکی و شکیل، شروع کار با محیط های ساده و بدون پیچیدگی برای خودش صفایی داره!
خیلی ممنون اقا میلاد

توضیحات کامل رو اقا میلاد دادن

من خودم ویندوز هشت رو استفاده میکنم ولی باهاش خیلی مشکل دارم

از پیش نیاز های net ferame گرفته تا ابدیت ها و .............

ولی در مجموع خیلی محیط راحتی داره..........خیلی..........

از ایکس پی و سون برای من راحت تره.........
امضای سوخته دل
مرد که باشی

۱۱-۷-۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ عصر
 سپاس شده توسط komeil ، raz ، غزل ، Architect ، MaRsHaL ، Bianconeri
a shadow in darkness
مدیرارشد
اعتبار: 309
سپاس ها: 40708
سپاس شده 42307 بار در 7573 ارسال

ژنرال وفاداری تلاش لیاقت پشتکار
ارسال: #6
من یه بار محیط ویندوز هشت رو دیدم. باید بگم ظاهرش شبیه GUI های لینوکس شده/ مخصوصا gnome .

این نسخه ای هست که من قبلا باهاش کار کردم

[تصویر:  Gnome-2.6-en.png]

این هم گویا نسحه 2011 هست
[تصویر:  GNOME_Shell.png]

[تصویر:  Gnome_3.2_shell.png]

به شکل پنجره ها و رنگ ها دقت کنید!
امضای komeil
Vamp: you too... immortal?
Raiden: no, I just don't fear death!

MGS4: Guns of Patriots

۱۱-۷-۱۳۹۱ ۰۵:۰۱ عصر
 سپاس شده توسط raz ، غزل ، M!lad ، Architect ، سوخته دل ، MaRsHaL ، Bianconeri
return to innocence
کاربر حرفه ای
ارسال: #7
اقا کمیل
من تا حالا این نسخه ای که شما ازش حرف زدین به چشمم نخورده.........

نسخه هایی که من دیدم تقریبا با ویندوز هفت فرق زیادی بجز منوی استارت نداشت

البته در ظاهر

چون در مجموع خیلی خیلی خیلی تفاوت بنیادی دارن.....
امضای سوخته دل
مرد که باشی

۱۱-۷-۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ عصر
 سپاس شده توسط M!lad ، Bianconeri
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاپیک جامع دانلود نرم افزار های تصویر | ویرایشگر تصویر , نمایش تصویر , مبدل های عکس | SaRaNg 3 76 ۲۷-۱-۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: AlireZa
  تاپیک جامع دانلود نرم افزار های مالتی مدیا | پلیر فیلم و صوت , کدکهای صوتی و تصویری| SaRaNg 1 53 ۲۵-۱-۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ عصر
  تاپیک جامع دانلود نرم افزار های مالتی مدیا | ویرایشگر فیلم و صوت , مبدل فیلم و صوت | SaRaNg 1 50 ۱۹-۱-۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ عصر
  تقویم خورشیدی دیجیتال برای رایانه شما + دانلود مالک 0 29 ۱۹-۱۲-۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ عصر
آخرین ارسال: مالک
  دانلود نرم افزار برای pc AnT! LOve 7 95 ۱۵-۱۲-۱۳۹۲ ۰۷:۰۱ عصر
آخرین ارسال: AnT! LOve

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان